PLASTOVÁ OKNA

Plast je skutečně zázračný materiál

Je levný, snadno se udržuje, odolný, rezistentní vůči vlhkosti a má nízkou tepelnou vodivost. Není tedy divu, že se tento materiál uplatňuje v nejrůznějších oblastech, mimo jiné také při výrobě oken.

Plastová okna nabízíme v mnoha tvarech. Vybírat můžete například z oken s půlkruhovým či gotickým obloukem, obdélníkových či čtvercových oken, malých i velkých oken. Plast je velmi robustní materiál. Počasí proto nemůže plastovým oknům moc uškodit a jejich údržba je snadná. Ani vlhkost, např. v místnostech se zvýšenou vlhkostí, oknům nijak nevadí. Jejich tepelně izolační vlastnosti jsou díky nízké tepelné vodivosti vynikající. Dutiny a izolace v profilech plastových oken je dále zlepšují.

Plastová okna

Už mnoho let vyrábíme plastová okna na míru a neustále pracujeme na jejich zlepšování. Permanentně vyvíjíme nové technologie a hledáme inovativní řešení. Díky naší vynalézavosti jsme se stali předním evropským výrobcem oken. V našich výrobních závodech v Traunu a Sarleinsbachu vyrábíme plastové profily, které pak dále zpracováváme do Vašich vysněných oken. Můžeme se proto zaručit za krátké dodací lhůty a prvotřídní kvalitu vyrobenou ze 100 % v Rakousku.

Nabízíme nejrůznější modely v nejrůznějších designových provedeních. Jedno mají ovšem všechna designová provedení našich plastových oken společné: revoluční I-tec zasklení. Všechna plastová okna od Internormu mají tabule skla přilepené k okennímu křídlu po celém obvodu. Díky tomu mají okna výrazně lepší stabilitu, tepelně i zvukově izolační vlastnosti, zaručují lepší ochranu před vloupáním a lepší funkčnost.