Naše firma má dlouholeté zkušenosti s montážemi oken a dveří Internorm v Rakousku. 100% made in Austria.
Vše mluví pro Internorm……….splňte si svůj sen.
Více o Internormu na www.internorm.cz
 
ODBORNÁ MONTÁŽ DLE NEJPŘÍSNĚJŠÍ RAKOUSKÉ NORMY ÖNORM B 5320 a České normy ČSN 74 6077
ZÁRUČNÍ A POZARUČNÍ SERVIS OKEN,DVEŘÍ A STÍNÍCÍ TECHNIKY

OKNA A DVEŘE PRO DŮM VAŠICH SNŮ

Architektura domů je stejně rozmanitá, jako lidé, kteří v nich bydlí. Styl budovy ovšem nevyplývá pouze ze způsobu, jakým byla postavena. Charakter rozhodující měrou zdůrazňují právě okna a dveře. Díky oknům a dveřím Internorm můžete uskutečnit své představy o bydlení. Internorm Vám nabídne vhodné řešení.

Abyste ve velkém počtu možných tvarů, barev a materiálů dokázali najít takové řešení oken a dveří, které bude přesně splňovat Vaše požadavky na architekturu, design a komfort, můžete se nejprve rozhodnout pro jeden z designových stylů firmy Internorm: studio, home pure, home soft a ambiente.

VYTVOŘTE PROSTOR PRO NOVÉ VĚCI

Architektura nabízí nespočet možností, jak vyjádřit svůj přístup k životu. V našich produktech vám nabízíme vedle maximální energetické účinnosti také špičkový design.

Každé okno je unikát

Plastová, plasthliníková nebo dřevohliníková okna podle vašich individuálních přání.

Možností, jak by mohla vaše okna vypadat, je nekonečné množství:
můžete vybírat z široké nabídky barev, skel, klik a velkoplošných zasklení. Okna Internorm se dají skvěle kombinovat: z exteriérové strany stejný design, z interiérové strany provedení podle vaší volby. Permanentní vývoj našich oken zajišťuje lepší komfort a bezpečí, ale také certifikáty nejvyšší úrovně a vyznamenání.

Naše vchodové dveře podle vašeho přání

Naše vchodové dveře splní všechna vaše přání. Dveře vyrábíme jako hliníkové vchodové dveře i jako dřevohliníkové vchodové dveře. Vchodové dveře vyrábíme samozřejmě přesně na míru. U Internormu si můžete i v případě vchodových dveří vybírat z široké nabídky provedení.

DŮVĚŘUJTE VEDOUCÍ ZNAČCE NA TRHU

Bezpečnost a energetická efektivita jsou důležité pro novostavby i rekonstrukce. Nesmí tím však trpět architektonická stránka budov. Na předním místě proto u nás stojí kombinovatelnost materiálů a montáž vhodných velkoplošných zasklení.